Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

23.03.2019

DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

Semanínské ženy a Obec Semanín ve spolupráci s Inkou Rybářovou Vás srdečně zvou na DĚTSKÝ KARNEVAL

Detail Kalendář akcí

KRÁLOVA ZAHRADA

Přírodní rezervace Králova zahrada, už kvetou v lese doslova koberce bílých bledulí.

12.03.2019

PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

Dne 22.3.2019 od 7:30 do 15:15 hod bude přerušena dodávka elektřiny v dolní části obce.

12.03.2019

NÁLEZ OPUŠTĚNÉHO PSA

Prosíme o pomoc najít nalezené feně zase domov. Fenka je bílo černé barvy, vyhublá. Viz foto níže. Případný zájemce volejte na obecní úřad. Děkujeme za pomoc

06.03.2019