Více informací a odkaz ke stažení aplikace.

Zvonění v Semaníně

-

Jistě všichni víte, že především díky sdružení semanínských občanů s názvem Pro Semanín, se podařilo pořídit na zvonici nový zvon. Zvon byl na zvonici osazen ve čtvrtek 7.10.2010 a od té doby také pravidelně zvoní každý den ve 12.00 a v 18.00 hod..
Jedná se zkušební provoz a na základě připomínek občanů je možné časy zvonění i jeho délku upravovat.
Abychom co nejlépe poznali názory občanů, můžete v rubrice Anketa vyjádřit svůj názor na četnost zvonění. Bohužel různých kombinací je mnoho a přednastavených odpovědí v anketě může být jenom pět. Pokud tedy správnou odpověď vyjadřující Váš názor v anketě nenajdete, nebojte se sdělit Vaše mínění třeba prostřednictvím diskuse v Diskusním fóru a nebo napište e-mail přímo na obecní úřad. Určitě se Vašimi názory budeme seriózně zabývat.

Jan Smola
starosta obce