Oznámení Úřadu práce ČR

BUDOVY ÚŘADU PRÁCE ČR JSOU AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY

v souvislosti se zavedením preventivních opatření Úřadu práce České republiky (dále jen“ ÚP ČR“) s cílem zamezit šíření koronaviru a zajistit ochranu klientů a zaměstnanců, se ruší všechny naplánované osobní kontakty na ÚP ČR. Budovy ÚP ČR jsou až do odvolání pro veřejnost uzavřeny. Komunikace se zaměstnavateli (volná místa, APZ – veřejně prospěšné práce, společensky účelná pracovní místa, atd.) bude probíhat pouze elektronicky a telefonem.

Kontakty v rámci příspěvků na aktivní politiku zaměstnanosti:

Úřad práce ČR

Kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

17. listopadu 1394

562 01 Ústí nad Orlicí

Datová schránka: y56zpyq

Ing. Hana Hladilová

hana.hladilova@uradprace.cz

Ing. Ivana Mikulecká

ivana.mikulecka1@uradprace.cz

Osobní kontakt je možný pouze výjimečně, po předchozí telefonické domluvě, a to během úředních hodin od 9.00 do 12.00 hod. vždy v pondělí a ve středu. Vzhledem k tomu, že na Úřadu práce ČR je možné vyřídit většinu záležitostí elektronicky, a s ohledem na stávající epidemiologickou situaci Vás prosíme, abyste zvážili osobní návštěvu pracovišť ÚP ČR a preferovali jiné formy komunikace s úřadem.

Vytvořeno: 19. 3. 2020
Poslední aktualizace: 19. 3. 2020 12:42